ОмскАвтоСклад

Гусарівська сільська рада Балаклійського району

Протокол комісії від 12.10.2018

24   сесія

 

 

П Р О Т О К О Л       8                                                       

засідання постійної комісії з питань  планування бюджету та фінансів

             

 

12  жовтня   2018  року

 

 

Голова  комісії:            Плахотя  Олена     Петрівна

Члени   комісії:            Жировкіна Ольга Миколаївна,  Сіменко Юлія Олександрівна     

 

 

Присутні запрошені:   Дорошенко Юрій Іванович, сільський голова

Краснокутська Людмила Олександрівна, головний бухгалтер сільської ради             

 

 

П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й :

 

 

1.                 Про  внесення  змін  до  рішення  ХVІІІ  сесії  Гусарівської сільської    від  22.12.2017 року № 172/VІІ «Про сільський бюджет Гусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області на 2018 рік».

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення  змін  до  рішення  ХVІІІ  сесії  Гусарівської сільської    від

                      22.12.2017 року № 172/VІІ «Про сільський бюджет Гусарівської сільської

                      ради Балаклійського району Харківської області на 2018 рік».

Доповідач:   Краснокутська Людмила Олександрівна, головний бухгалтер сільської ради

                     розповіла про необхідність внесення змін до рішення ХVІІІ сесії

                     Гусарівської сільської від 22.12.2017 року № 172/VІІ «Про сільський

                     бюджет Гусарівськоїсільської ради Балаклійського району Харківської

                     області на 2018 рік»

Вирішили : винести  запропонований проект рішення на розгляд сесії.

 

 

 

 

 

  Голова комісії                     __________________                Плахотя  О.П.

 

 Секретар комісії               __________________      Сіменко Ю.О.

 

 

 

24 сесія

П Р О Т О К О Л         № 4

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин,  використання природних  ресурсів і екології

 

12  жовтня  2018  року

 

Голова комісії:    Токар Андрій Володимирович

Члени комісії:      Гущин Юрій Дмитрович,             Мартиненко Віктор Олександрович.

 

Присутні: Дорошенко Юрій Іванович, сільський голова,

                  Борисова Лілія Іванівна, секретар сільської ради,

                  Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст сільської ради.

 

ПОРЯДОК      ДЕННИЙ:

 

1.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Луговій Наталії Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, буд. 14 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

2.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лось Аллі Анатоліївні та гр. Лось Дмитру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Прилужна, буд. 9 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

3.      Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Вишнева, буд. 12 в с. Волобуївка Балаклійського району Харківської області  гр.Дуракову Павлу Івановичу.

4.      Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, буд. 21 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області  гр.Солодкій  Зої  Андріївні.

5.      Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд по вул. Лісна, буд. 10 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області гр. Чех Валентині Іллівні.

6.      Про внесення змін у додатку до рішення виконавчого комітету Гусарівської сільської ради «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам, список додається»   від 08 серпня 1996 року №306-321 : Список громадян, що подали заяви на приватизацію земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Азаровій Світлані Степанівні, мешканці вул. О.Петрусенко, буд. 28, с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

7.      Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. О.Петрусенко, буд. 28 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області гр. Азарову Олександру Анатолійовичу.

 

 

 

 

 

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Луговій Наталії Сергіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, буд. 14 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Лугової Наталії Сергіївни, мешканки вул. Громова, буд. 6, м.Костянтинівка Донецької області, щодо затвердження технічної документації із землеустрою.

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лось Аллі Анатоліївні та гр. Лось Дмитру Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Прилужна, буд. 9 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Лось Алли Анатоліївни і Лось Дмитра Олександровича, мешканців  вул. Прилужна, буд. 9, с. Гусарівка, щодо затвердження технічної документації

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Вишнева, буд. 12 в с. Волобуївка Балаклійського району Харківської області  гр. Дуракову Павлу Івановичу.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Дуракова Павла Івановича, мешканця вул. Вишнева, буд. 12, с. Волобуївка, щодо надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, буд. 21 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області  гр. Солодкій  Зої  Андріївні.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Солодкої Зої Андріївни, мешканки вул. Жовтнева, буд. 24, кв. 23, м. Балаклія, щодо надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд по вул. Лісна, буд. 10 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області гр. Чех Валентині Іллівні.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Чех Валентини Іллівни, мешканки вул. Лісна, буд. 10, с. Гусарівка, щодо надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін у додатку до рішення виконавчого комітету Гусарівської сільської ради «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам, список додається»   від 08 серпня 1996 року №306-321 : Список громадян, що подали заяви на приватизацію земельних ділянок.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Конарєва Миколи Васильовича, мешканця вул. Перемоги, буд. 41, с. Волобуївка, щодо внесення змін у додатку до рішення виконавчого комітету Гусарівської сільської ради «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам, список додається»   від 08 серпня 1996 року №306-321 : Список громадян, що подали заяви на приватизацію земельних ділянок.

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Азаровій Світлані Степанівні, мешканці вул. О.Петрусенко, буд. 28, с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Азарової Світлани Степанівни, мешканки вул. О.Петрусенко, буд. 28, с. Гусарівка, щодо надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. О.Петрусенко, буд. 28 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області гр. Азарову Олександру Анатолійовичу.

Доповідач: Шаульська Лідія Сергіївна, спеціаліст  ІІ категорії сільської ради зачитала заяву  гр. Азарова Олександра Анатолійовича, щодо надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. О.Петрусенко, буд. 28 в с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області

Вирішили:  винести запропонований проект  рішення  на розгляд сесії.

 

 Голова комісії                          _______________                Токар А.В.

 

 

Секретар комісії                     _______________                  Гущин Ю.Д.        

 

24   сесія

 

П Р О Т О К О Л     №   4                                                       

 

засідання постійної комісії з питань комунальної власності, побутових питань

та соціального захисту населення.

             

12    жовтня  2018  рік

 

 

Голова комісії:    Гнилицька Світлана Миколаївна

Члени комісії:     Гаврош   Віталій    Миколайович,   Борисов Борис Борисович .

 

Присутні запрошені: 

Краснокутська Людмила Олександрівна, головний бухгалтер сільської ради 

Борисова Лілія Іванівна, секретар сільської ради        

 

 

П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й :

 

 

1.                 Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціальних питань Дорошенко Юрію Івановичу, сільському голові.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціальних питань

                      Дорошенко Юрію Івановичу, сільському голові.

Доповідач:   Краснокутська Людмила Олександрівна, головний бухгалтер сільської

                      ради  зачитала заяву Дорошенко Ю.І , розповіла про порядок нарахування

                      матеріальної  допомоги   сільському голові.

Вирішили : винести  запропонований проект рішення на розгляд сесії.

 

 

 

 

Голова комісії:       __________________  Гнилицька Світлана Миколаївна

          

Секретар  комісії:   __________________   Гаврош   Віталій    Миколайович